Listado de partidos para la fecha: 28/01/2012

AUTONÓMICA
1ª AUTONÓMICA FEMININA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO I
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BM. ARTABRO
BM. CHAPELA Solla Construcciones
28/01/2012 Sábado 17:30 PAVILLÓN MUNICIPAL DE PRILLO (VALLE INCLÁN) (CORUÑA)
AUTONÓMICA
1ª AUTONÓMICA FEMININA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO II
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN PABELLÓN OURENSE
Las Cinco Jotas LAVADORES
28/01/2012 Sábado 16:30 PAVILLÓN MUNICIPAL OS REMEDIOS (OURENSE)
AUTONÓMICA
1ª AUTONÓMICA MASCULINA
2ª FASE
Grupo: PERMANENCIA
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
TIRSO MOLINA MOSTEIRO DE POIO
CLUB BALONMAN DEZA
28/01/2012 Sábado 18:00 PAVILLÓN TIRSO DE MOLINA (FERROL)
C.D. CONXO
LA PIZZICATA ATL. GUARDES
28/01/2012 Sábado 17:00 PAVILLON POLIDEPORTIVO RESTOLLAL (SANTIAGO DE COMPOSTELA)
INMAGO GALICIA SOCIAL
RASOEIRO BM.
28/01/2012 Sábado 19:30 FRONTÓN (VIGO)
AUTONÓMICA
1ª AUTONÓMICA MASCULINA
2ª FASE
Grupo: TÍTULO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
Hierros Miguel SEIS DO NADAL - COIA
VIÑA COSTEIRA
28/01/2012 Sábado 16:30 PAV. COIA (VIGO)
E.D. POIO-ARTAI
ACADEMIA OCTAVIO
28/01/2012 Sábado 18:30 PAVILLÓN MUNICIPAL DE A SECA (POIO)
GAEVA200 BUEU ATL
ATL. NOVÁS
28/01/2012 Sábado 19:00 PAVILLÓN MUNICIPAL DE DEPORTES (BUEU)
balonman.com SALNES MEAÑO
Granitos Ibéricos CARBALLAL
28/01/2012 Sábado 19:00 COIRÓN (MEAÑO)
AUTONÓMICA
2ª AUTONÓMICA MASCULINA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO I
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
ACALUBA FRISAQUÉS
BM. MOAÑA
28/01/2012 Sábado 20:30 CASA DO DEPORTE (LUGO)
BUEU ATLETICO BALONMAN
BALONMAN CASELAS
28/01/2012 Sábado 16:45 PAVILLÓN MUNICIPAL DE BUEU (BUEU)
Las Cinco Jotas LAVADORES
BALONMAN NARON
28/01/2012 Sábado 16:45 PAV. DE LAVADORES (VIGO)
AUTONÓMICA
2ª AUTONÓMICA MASCULINA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO II
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN VIVEIRO
BALONMAN TUI
28/01/2012 Sábado 18:00 PAV.MCPAL. VIVEIRO (VIVEIRO)
BALONMANO PORRIÑO
BM. CHAPELA CASTRO CONSTRUCCIONES
28/01/2012 Sábado 16:00 PAVILLON MUNICIPAL DE PORRIÑO (O PORRIÑO)
BALONMAN CULLEREDO
BALONMÁN PABELLÓN OURENSE
28/01/2012 Sábado 19:00 ALMEIRAS (CULLEREDO)
AUTONÓMICA
2ª AUTONÓMICA MASCULINA
2ª FASE
Grupo: PERMANENCIA
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN VIVEIRO
BALONMAN TUI
28/01/2012 Sábado 18:00 PAV.MCPAL. VIVEIRO (VIVEIRO)
Descansa
BALONMAN NARON
28/01/2012 Sábado 16:45 PAV. DE LAVADORES (VIGO)
AUTONÓMICA
2ª AUTONÓMICA MASCULINA
2ª FASE
Grupo: TITULO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMAN CULLEREDO
BALONMÁN PABELLÓN OURENSE
28/01/2012 Sábado 19:00 ALMEIRAS (CULLEREDO)
ACALUBA FRISAQUÉS
BM. MOAÑA
28/01/2012 Sábado 20:30 CASA DO DEPORTE (LUGO)
AUTONÓMICA
3ª AUTONÓMICA MASCULINA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: ÚNICO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BM. XIRIA CARBALLO
ADC. DESCUBRIENDO LUGO
28/01/2012 Sábado 19:00 PAVILLÓN ZONA ESCOLAR (CARBALLO)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA XUVENIL MASCULINA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: ÚNICO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
RASOEIRO BM.
Clínica Deza LALÍN
28/01/2012 Sábado 12:30 PAVILLÓN MUNICIPAL O GROVE (O GROVE)
ACADEMIA OCTAVIO PIZZA MOVIL
XIRIA
28/01/2012 Sábado 12:30 FRONTÓN (VIGO)
CISNE DE BALONMAN
Hidromiño ATL. NOVÁS
28/01/2012 Sábado 16:00 CENTRO GALEGO DE TECNIFICACIÓN DEPORTIVA X.D.G. (PONTEVEDRA)
SD. TEUCRO Asegrup
Óptica BUEU ATL.
28/01/2012 Sábado 10:00 MULTIUSOS A XUNQUEIRA (PONTEVEDRA)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA XUVENIL FEMININA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: G-UNICO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
Las Cinco Jotas LAVADORES
SERVIAUTO BUEU ATLETICO
28/01/2012 Sábado 20:30 PAV. DE LAVADORES (VIGO)
A.D. CARBALLAL
SEIS DO NADAL-COIA
28/01/2012 Sábado 20:25 PAVILLÓN DO LOUREIRO (VIGO)
S.D. TEUCRO AEGÓN
ATL. GUARDES
28/01/2012 Sábado 16:00 MULTIUSOS A XUNQUEIRA (PONTEVEDRA)
AUTONÓMICA
2ª DIVISIÓN XUVENIL MASCULINA
LIGA REGULAR
Grupo: GRUPO ÚNICO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
S.D. TEUCRO
BALONMÁN PABELLÓN OURENSE
28/01/2012 Sábado 12:00 MULTIUSOS A XUNQUEIRA (PONTEVEDRA)
TIRSO DE MOLINA
BALONMAN TUI
28/01/2012 Sábado 11:00 POLIDEPORTIVO TIRSO DE MOLINA (FERROL)
BM ARTABRO Autos Pallas
BM. CHAPELA CASTRO CONSTRUCCIONES
28/01/2012 Sábado 19:30 Bº DE LAS FLORES (CORUÑA)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA CADETE MASCULINA
LIGA REGULAR
Grupo: ÚNICO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN PABELLÓN OURENSE
DUROC BATALLÉ Lalín
28/01/2012 Sábado 12:00 POL.CAMPO DA FEIRA (OURENSE)
ACADEMIA OCTAVIO PIZZA MOVIL 'A'
GRUPO LEMACO XIRIA
28/01/2012 Sábado 11:00 FRONTÓN (VIGO)
CISNE DE BALONMAN
ARTABRO BM OLEIROS
28/01/2012 Sábado 10:30 MULTIUSOS A XUNQUEIRA (PONTEVEDRA)
S.D. TEUCRO Norbrok-21
BM MOAÑA
28/01/2012 Sábado 11:00 PAVILLÓN MUNICIPAL DE DEPORTES (PONTEVEDRA)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA CADETE FEMININA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO I
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN PABELLÓN OURENSE
BUEU ATLETICO BALONMAN
28/01/2012 Sábado 11:45 PAVILLÓN MUNICIPAL OS REMEDIOS (OURENSE)
A.D. CARBALLAL
ATL. GUARDES
28/01/2012 Sábado 12:00 PAVILLÓN MUNICIPAL DO LOUREIRO (VIGO)
Coreti LALÍN
S.A.R. Shopimagem.com
28/01/2012 Sábado 11:30 PAVILLÓN MUNICIPAL DE LALÍN (LALÍN)
RASOEIRO BM.
ASMUBAL MEAÑO
28/01/2012 Sábado 11:00 PAVILLÓN MUNICIPAL O GROVE (O GROVE)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA CADETE FEMININA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO II
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
Esc. Mcpal. CAMARIÑAS
BALONMANO PORRIÑO
28/01/2012 Sábado 11:00 PAVILLÓN PORTE DO PORTO (CAMARIÑAS)
BALONMAN CANGAS
SEIS DO NADAL-COIA 'A'
28/01/2012 Sábado 12:30 IES RODEIRA (CANGAS)
BM. CHAPELA CASTRO CONSTRUCCIONES
BALONMAN TUI
28/01/2012 Sábado 12:15 PAV. DE CHAPELA (REDONDELA)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA CADETE FEMININA
2ª FASE
Grupo: PERMANENCIA
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
Esc. Mcpal. CAMARIÑAS
BALONMANO PORRIÑO
28/01/2012 Sábado 11:00 PAVILLÓN PORTE DO PORTO (CAMARIÑAS)
RASOEIRO BM.
ASMUBAL MEAÑO
28/01/2012 Sábado 11:00 PAVILLÓN MUNICIPAL O GROVE (O GROVE)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA CADETE FEMININA
2ª FASE
Grupo: TITULO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BM. CHAPELA CASTRO CONSTRUCCIONES
BALONMAN TUI
28/01/2012 Sábado 12:15 PAV. DE CHAPELA (REDONDELA)
AUTONÓMICA
2ª DIVISIÓN CADETE MASCULINO
LIGA REGULAR
Grupo: GRUPO I
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN VIVEIRO
BALONMAN TUI
28/01/2012 Sábado 16:00 PAVILLÓN MUNICIPAL DE VIVEIRO (VIVEIRO)
AUTONÓMICA
2ª DIVISIÓN CADETE MASCULINO
LIGA REGULAR
Grupo: GRUPO II
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BUEU ATL
ACADEMIA OCTAVIO PIZZA MOVIL 'B'
28/01/2012 Sábado 20:30 PAVILLÓN MUNICIPAL DE DEPORTES (BUEU)
AUTONÓMICA
2ª DIVISIÓN CADETE MASCULINO
2ª FASE
Grupo: PERMANENCIA
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN VIVEIRO
BALONMAN TUI
28/01/2012 Sábado 16:00 PAVILLÓN MUNICIPAL DE VIVEIRO (VIVEIRO)
AUTONÓMICA
2ª DIVISIÓN CADETE MASCULINO
2ª FASE
Grupo: TITULO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BUEU ATL
ACADEMIA OCTAVIO PIZZA MOVIL 'B'
28/01/2012 Sábado 20:30 PAVILLÓN MUNICIPAL DE DEPORTES (BUEU)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA INFANTIL MASCULINA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: ÚNICO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN PABELLÓN OURENSE
Las Cinco Jotas LAVADORES 'A'
28/01/2012 Sábado 13:00 PAVILLÓN MUNICIPAL OS REMEDIOS (OURENSE)
O.A.R. CORUÑA
ACADEMIA OCTAVIO 'A'
28/01/2012 Sábado 12:30 PAVILLÓN SAN FRANCISCO JAVIER (CORUÑA)
BM. LALIN
S.A.R. Dacuña y Pérez 'A'
28/01/2012 Sábado 16:30 PAVILLÓN MUNICIPAL DE DEPORTES DE LALÍN (LALÍN)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA INFANTIL FEMININA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO I
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN PABELLÓN OURENSE
BUEU ATLETICO BALONMAN
28/01/2012 Sábado 10:30 PAVILLÓN MUNICIPAL OS REMEDIOS (OURENSE)
A.D. CARBALLAL
ATL. GUARDES
28/01/2012 Sábado 13:00 PAVILLÓN DO LOUREIRO (VIGO)
CORETI Lalín
S.A.R. Shopimagem.com
28/01/2012 Sábado 10:30 PAVILLÓN MUNICIPAL DE DEPORTES (LALÍN)
RASOEIRO BM.
ASMUBAL MEAÑO
28/01/2012 Sábado 10:00 PAVILLÓN MUNICIPAL O GROVE (O GROVE)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA INFANTIL FEMININA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO II
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
Esc. Mcpal. CAMARIÑAS
BALONMANO PORRIÑO
28/01/2012 Sábado 12:15 PAVILLÓN PORTE DO PORTO (CAMARIÑAS)
BALONMAN CANGAS
SEIS DO NADAL COIA
28/01/2012 Sábado 11:00 IES RODEIRA (CANGAS)
BM. CHAPELA CASTRO CONSTRUCCIONES
BALONMAN TUI
28/01/2012 Sábado 11:00 PAV. DE CHAPELA (REDONDELA)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA INFANTIL FEMININA
2ª FASE
Grupo: PERMANENCIA
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
RASOEIRO BM.
ASMUBAL MEAÑO
28/01/2012 Sábado 10:00 PAVILLÓN MUNICIPAL O GROVE (O GROVE)
BM. CHAPELA CASTRO CONSTRUCCIONES
BALONMAN TUI
28/01/2012 Sábado 11:00 PAV. DE CHAPELA (REDONDELA)
AUTONÓMICA
DIVISIÓN DE HONRA INFANTIL FEMININA
2ª FASE
Grupo: TITULO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
A.D. CARBALLAL
ATL. GUARDES
28/01/2012 Sábado 13:00 PAVILLÓN DO LOUREIRO (VIGO)
PROVINCIAL
ALEVÍN MIXTA
LIGA PROVINCIAL
Grupo: A - 1ª FASE-OUR
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
CEIP ARNOIA VIÑA COSTEIRA
BM. SERGAVE COVADONGA
28/01/2012 Sábado 12:30 PABELLON MUNICIPAL (ARNOIA)
BM. PABELLÓN VISTAHERMOSA
ESCOLA BALONMAN RIBADAVIA
28/01/2012 Sábado 12:00 COLEGIO VISTAHERMOSA (OURENSE)
BM PABELLON ESCOLA MUNICIPAL BARBADAS
BM PABELLON O COUTO
28/01/2012 Sábado 10:30 CAMPO DE LA FEIRA (OURENSE)
PROVINCIAL
ALEVÍN MIXTA
LIGA REGULAR
Grupo: ESTE 2
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
ESCOLAS BALONMÁN TITO VILLAR
ESCOLAS OAR
28/01/2012 Sábado 11:00 PAVILLÓN MUNICIPAL SAN FRANCISCO JAVIER (CORUÑA)
LICEO
SAN FRANCISCO JAVIER OAR
28/01/2012 Sábado 10:15 PAVILLÓN MUNICIPAL SAN FRANCIS (CORUÑA)
PROVINCIAL
ALEVÍN MIXTA
LIGA REGULAR
Grupo: OESTE
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN XALLAS A
IFECGAS PEREIRA XIRIA
28/01/2012 Sábado 10:45 PAVILLÓN DE FONTENLA (SANTA COMBA)
MARMOLERÍA JOSÉ REY XIRIA
C.D. CONXO ALCA 'A'
28/01/2012 Sábado 10:00 PAVILLÓN SANTA ISABEL (SANTIAGO DE COMPOSTELA)
BALONMÁN XALLAS A
Esc. Mcpal. CAMARIÑAS B - (Retirado)
28/01/2012 PAVILLÓN DE FONTENLA
C.D. CONXO ALCA 'A'
LK XIRIA
28/01/2012 Sábado 10:45 PAVILLON SANTA ISABEL (SANTIAGO DE COMPOSTELA)
C.E.I.P.FOGAR
BALONMÁN XALLAS A
28/01/2012 Sábado 11:30 PAVILLÓN DE FONTENLA (SANTA COMBA)
PROVINCIAL
ALEVÍN MIXTA
LIGA PROVINCIAL
Grupo: PONTEVEDRA G. 1
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
Las Cinco Jotas LAVADORES 'A'
ATL. NOVÁS
28/01/2012 Sábado 11:15 PAV. DE LAVADORES (VIGO)
S.A.R. 'A'
A.D. CARBALLAL A
28/01/2012 Sábado 10:00 PAV. A BOMBONERA (REDONDELA)
SEIS DO NADAL - COIA 'A'
S.D. TEUCRO 'A' Uniwash
28/01/2012 Sábado 10:00 PAV. COIA (VIGO)
PROVINCIAL
ALEVÍN MIXTA
LIGA PROVINCIAL
Grupo: PONTEVEDRA G. 2
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
LAVADORES Lope de Vega
PROSEM Lalín 2002
28/01/2012 Sábado 12:30 PAV. DE LAVADORES (VIGO)
S.A.R. 'B'
BM. PORRIÑO 'A'
28/01/2012 Sábado 11:00 COLEGIO CONMENIÑO (REDONDELA)
E.D.M. SALCEDA DE CASELAS
Las Cinco Jotas LAVADORES 'B'
28/01/2012 Sábado 12:00 PAVILLÓN MUNICIPAL DE SALCEDA (SALCEDA DE CASELAS)
BM. MOAÑA A
BUEU
28/01/2012 Sábado 11:00 PAVILLÓN MUNICIPAL O ROSAL (MOAÑA)
PROVINCIAL
BENXAMÍN MIXTA
LIGA PROVINCIAL
Grupo: A 1ª FASE-OUR
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
CEIP ARNOIA VIÑA COSTEIRA
BM. COLES 'A'
28/01/2012 Sábado 11:30 PABELLON MUNICIPAL (ARNOIA)
BM. PABELLÓN VISTAHERMOSA
ESCOLA BALONMAN RIBADAVIA
28/01/2012 Sábado 11:00 COLEGIO VISTAHERMOSA (OURENSE)
PROVINCIAL
BENXAMÍN MIXTA
LIGA PROVINCIAL
Grupo: PONT. UNICO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
A.D. CARBALLAL 'B'
PROSEM Lalín
28/01/2012 Sábado 11:00 PAVILLÓN MUNICIPAL DO LOUREIRO (VIGO)
A.D. CARBALLAL 'A'
S.A.R.
28/01/2012 Sábado 10:00 PAVILLÓN MUNICIPAL DO LOUREIRO (VIGO)
BM. DEZA
BM CANGAS
28/01/2012 Sábado 12:30 PAV. MCPAL. O ROSAL (O ROSAL)
PROVINCIAL
INFANTIL MASCULINA
LIGA REGULAR
Grupo: ESTE
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
BALONMÁN VIVEIRO
BALONMAN VIVEIRO B
28/01/2012 PAVILLÓN MUNICIPAL DE VIVEIRO (VIVEIRO)
LICEO
BM ÁRTABRO-OLEIROS
28/01/2012 Sábado 12:00 PAVILLÓN DE MERA (OLEIROS)
BM ÁRTABRO
OAR
28/01/2012 PAVILLÓN DE MERA (OLEIROS)
PROVINCIAL
INFANTIL MASCULINA
LIGA REGULAR
Grupo: OESTE
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
C.D. CONXO-ALCA 'B'
BALONMÁN ÁRTABRO 'B'
28/01/2012 Sábado 12:30 PAVILLON SANTA ISABEL (SANTIAGO DE COMPOSTELA)
BALONMÁN XALLAS
E.B XIRIA
28/01/2012 Sábado 12:30 PAVILLÓN DE FONTENLA (SANTA COMBA)
PROVINCIAL
INFANTIL MASCULINA
LIGA PROVINCIAL
Grupo: PONT. UNICO
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
Las Cinco Jotas LAVADORES 'B'
ATL. NOVÁS
28/01/2012 Sábado 10:00 PAV. DE LAVADORES (VIGO)
S.A.R. Dacuña y Pérez 'B'
A.D. CARBALLAL
28/01/2012 Sábado 11:00 PAV. A BOMBONERA (REDONDELA)
C B SEIS DO NADAL-COIA
S.D. TEUCRO 'B' Clínica Veterís
28/01/2012 Sábado 11:00 PAV. COIA (VIGO)
PROVINCIAL
BENXAMÍN MIXTO
LIGA REGULAR
Grupo: OESTE
LIGA 2 Vueltas
LOCAL VISITANTE FECHA DIA HORA CANCHA
C.E.I.P.FOGAR
BALONMÁN XALLAS
28/01/2012 Sábado 11:30 PAVILLÓN DE FONTENLA (SANTA COMBA)
PUNTA DEL ESTE XIRIA
BALONMÁN XALLAS
28/01/2012 Sábado 10:45 PAVILLÓN DE FONTENLA (SANTA COMBA)
OAK ENGLISH CENTRE XIRIA
C.E.I.P.FOGAR
28/01/2012 PAVILLÓN ZONA ESCOLAR (CARBALLO)
GRUPO LEMACO XIRIA
CD CONXO-ALCA
28/01/2012 Sábado 10:00 PAVILLÓN SANTA ISABEL (SANTIAGO DE COMPOSTELA)
OAK ENGLISH CENTRE XIRIA
CD CONXO-ALCA
28/01/2012 Sábado 10:45 PAVILLÓN SANTA ISABEL (SANTIAGO DE COMPOSTELA)
CAMPEONATOS DE ESPAÑA DE BALONMANO- ASTURIAS 2014
Preeuropeo Xuvenil Masculino 2014 - Lalín
CAMPIONATO GALEGO DE SELECCIÓNS PROVINCIAIS 2013

Cpto. Galego Seleccións Provinciais 2013

CLÍNIC ADESTRADORES
Mes anterior   abril 2014   Mes siguiente
L M X J V S D
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
             

Contador

3241201

Usuarios Rexistrados

Usuario
Contraseña

DCL Informática